Şifremi Unuttum
E-Posta Adresiniz :
radyohuzur.net'a üye olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresnizi yazınız, şifreniz 1 dk içerisinde e-posta hesabınıza yollanacaktır.
Üyelik Formu
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Adınız :
Soyadınız :
Şehir :
Üyelik Formu
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Malatya'da Ramazan etkinlikleri Abdullah Beyhan

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

 

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından geleneksel hale getirilen Aspuzu’da Ramazan Geceleri’nin bu yıl beşincisi gerçekleştiriliyor. 9 Temmuz Salı günü teravih namazı sonrasında Malatya belediye binası yanındaki alanda gerçekleştirilen açılışa Vali Vasip Şahin, Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi,  Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, ilçe ve belde belediye başkanları, kurum temsilcileri, daire müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

 

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Ramazan ayı boyunca düzenlenecek olan etkinliklere vatandaşları beklediklerini ifade ederek, “Bu yıl beşincisi düzenlenen Aspuzu’da Ramazan Etkinliklerini fuar çadırımızın yanında organize ediyoruz. Aspuzu’da Ramazan Etkinlikleri de, Malatya’nın marka değerlerinden birisi oldu.

 

Bu vesileyle çok çeşitli sohbetlerin yapılacağı, şiir dinletilerinin olacağı, ilahi, ezgi ve sunumların olacağı etkinlikler düzenlenecek. 7’den 70’e herkesin kendisine ait bir şeyler bulacağı Ramazan etkinliklerimiz teravih namazından hemen sonra başlayacak.

 

Ben bu vesileyle Malatyalı hemşerilerimizi hem dini yayınlar ve kitap fuarımızı ziyaret etmeye hem de Aspuzu’da Ramazan Etkinliklerine katılmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Gecenin sonunda ilahi sanatçısı Abdullah Beyhan konser verdi.

 

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı sanatçı Abdullah Beyhan’a kayısı ve kayısı kristali hediye etti. Vatandaşların ilgi gösterdiği konser gece geç saatlere kadar devam etti.  

Resimler
Copyright © 2011 - 2019  Radyo Huzur
Web Yazılım & Tasarım Nazarweb
KAYNAK:Türkiyenin Online Alışveriş Merkezi - Notebook, Laptop Kampanyaları, En Ucuz Dizüstü Bilgisayar Fiyatları, Cep Telefonu, LCD TV, LED TV, Projeksiyon, Televizyon Modelleri, Taksit Fırsatları