Şifremi Unuttum
E-Posta Adresiniz :
radyohuzur.net'a üye olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresnizi yazınız, şifreniz 1 dk içerisinde e-posta hesabınıza yollanacaktır.
Üyelik Formu
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Adınız :
Soyadınız :
Şehir :
Üyelik Formu
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Grup Dergah konser verdi

GRUP DERGAH KONSERİ

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Aspuzu’da Ramazan Geceleri programı devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Grup Dergah yeni belediye binası yanındaki alanda tasavvuf müziği konseri sundu. Malatya Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun gösterileri ile başlayan geceye, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gecenin finalinde Grup Dergah sahne aldı. İlahi ve tasavvuf müziği konseri veren Grup Dergah’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Grup Dergah’a kayısı ve kayısı kristali hediye etti. Konser gece geç  saatlere kadar devam etti.

Resimler
Copyright © 2011 - 2019  Radyo Huzur
Web Yazılım & Tasarım Nazarweb
KAYNAK:Türkiyenin Online Alışveriş Merkezi - Notebook, Laptop Kampanyaları, En Ucuz Dizüstü Bilgisayar Fiyatları, Cep Telefonu, LCD TV, LED TV, Projeksiyon, Televizyon Modelleri, Taksit Fırsatları